Kronika policyjna

14 lipca 2014

Lekarzom nie udało się uratować życia 13-latkowi, który w niedzielę (13.07.2014) wieczorem został postrzelony w głowę. Pocisk padł z broni służbowej jego ojca, stargardzkiego policjanta.

Czytaj dalej...
13 lipca 2014

Właściciel BMW powiadomił policję o zniknięciu auta we wtorek wieczorem dosłownie w kilka minut po tym, jak zauważył jego brak. Pełniące służbę patrole momentalnie ruszyły do akcji. Załoga koszalińskiej drogówki kilkanaście minut potem ujawniła samochód w lesie w pobliżu Koszalina i zatrzymała 34-latka, który dokonał jego kradzieży.

Czytaj dalej...
09 lipca 2014

Policyjni wodniacy ze Szczecina interweniowali po złamaniu pogody na Jeziorze Dąbie. W trudnych warunkach żeglugowych pomogli trzem amatorom wodnego wypoczynku i bezpiecznie przyholowali do bosmanatu.

Czytaj dalej...
27 czerwca 2014

Agresywny, arogancki i awanturujący się 27-latek, który w podróż wyruszył pociągiem relacji Szczecin – Słupsk nie zajechał daleko. Otóż z zawartością blisko 2,5 promila alkoholu w organizmie z Chociwla trafił na izbę wytrzeźwień w Szczecinie. Mężczyzna wkrótce za swoje zachowanie usłyszy zarzuty.

Czytaj dalej...
23 czerwca 2014

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego pyrzyckiej komendy zatrzymali poszukiwanego listem gończym 41-letniego mężczyznę, który posługiwał się podrobionymi dokumentami i dokonał przywłaszczenia samochodu osobo terenie Niemiec. Policjanci odzyskali i zabezpieczyli mienie wartości 20 tysięcy złotych.

Czytaj dalej...
Page 1 of 122